Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Prawnych

GrenkeLeasing sp. z o.o.

Baraniaka 88

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa realizacja poszczególnych etapów dochodzenia należności m.in. wezwania do zapłaty, negocjacje i mediacje, przygotowanie dokumentów do postępowania sądowego

  • Ścisła współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi monitorowanie postępowania sądowego i egzekucyjnego

  • Aktualizacja procedur wewnętrznych pod kątem zgodności z przepisami prawa

  • Współpraca oraz zapewnienie wsparcia prawnego innym działom firmy w osiąganiu odpowiedniej jakości obsługi Klienta

  • Sporządzanie pism w kontaktach z Klientami, kontrahentami, sądami, urzędami itp. w tym obsługa reklamacji

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – ukończone studia prawnicze (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale prawnym lub windykacyjnym instytucji finansowej lub kancelarii prawnej

  • Umiejętność samodzielnego i sprawnego organizowania czasu pracy, wyznaczania priorytetów, celów oraz terminowej i skrupulatnej realizacji zadań,

  • Doświadczenie w korespondencyjnej oraz telefonicznej obsłudze Klienta biznesowego, orientacja na Klienta

  • Kreatywność w działaniu, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, umiejętność pracy w zespole

  • Praktyczna znajomość Ms Office (w szczególności Ms Excel)

  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)

Mile widziane

  • Kandydaci w trakcie lub po aplikacji radcowskiej

To oferujemy

  • Umowę na zastępstwo (około 19 miesięcy)

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Komfortowe warunki pracy - po okresie wdrożenia pracę w systemie hybrydowym

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, Medicover)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Firma GRENKE specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczegól-ności sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzętu kserograficznego, fotograficznego, medycznego, telekomunikacyjnego oraz gastronomicznego. Specyfiką działalności firmy jest oferowanie usług leasingowych poprzez sieć wyspecjalizowanych partnerów, jakimi są autory-zowani dostawcy przedmiotów leasingu. Międzynarodowa firma z 40 letnim doświadczeniem. W Polsce działa od 2003r. w 4 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy

JAK PRACUJEMY W GRENKE

Duch przedsiębiorczości jest częścią kultury naszego przedsiębiorstwa. Dlatego szukamy pra-cowników myślących tak samo jak my. Szukających nie tylko „jakiejś” pracy, lecz chcących się czynnie angażować, aby rozwijać się wraz z nami — zawodowo i osobiście

Dział administracji i finansów pracuje dla wszystkich obszarów biznesowych firmy GRENKE — obojętnie, czy jest to leasing, bankowość czy faktoring. Portfolio profili stanowisk jest więc odpo-wiednio rozbudowane. Obejmuje zarówno kadry, jak i rachunkowość, zarządzanie ryzykiem i jakością, dział prawny, a także dział zarządzania produktem. Obojętnie na jakim stanowisku i z jakim doświadczeniem do nas dołączysz — Twoje zadania będą ciekawe.