Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. prawnych/Prawnik

Eurovia Polska S.A.

  • Limbowa 17, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Limbowa 17

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie, negocjowanie i opiniowanie projektów umów z kontrahentami,

  • analizowanie uwarunkowań prawnych oraz ryzyk przetargów oraz realizowanych inwestycji budowlanych,

  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami oraz z organami administracji w ramach obsługi procesów inwestycyjnych,

  • sporządzanie opinii prawnych,

  • współpraca z wewnętrznymi jednostkami firmy oraz bieżące doradztwo prawne

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale prawnym, urzędzie lub kancelarii prawnej na podobnym stanowisku,

  • Konieczne doświadczenie w obsłudze inwestycji budowlanych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość obsługi pakietu Office oraz LEX

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy