Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawnych

Polmarkus Sp. z o.o.

  • Pyskowice

    Pyskowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawnymi aspektami działalności spółki

  • przygotowywanie projektów uchwał i zarządzeń

  • przygotowywanie wzorów umów i porozumień z klientami oraz dostawcami

  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami

  • analiza prawna i klasyfikacja dokumentów

  • monitorowanie i analiza przepisów prawnych w zakresie działalności spółki

  • wsparcie windykacji należności

  • administracja danymi osobowymi

Nasze wymagania

  • ukończony wydział prawa lub ostatni rok studiów prawniczych

  • mile widziani aplikanci radcowscy lub osoby zamierzające odbyć aplikację radcowską

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

  • dobra znajomość prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego

  • mile widziana znajomość tematyki dotacji i pozyskiwania funduszy na rozwój przedsiębiorstwa

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy

  • samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się

  • dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • zdolności organizacyjne

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność poruszania się w ustawodawstwie Republiki Czeskiej i/lub prawie unijnym

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Możliwość poznania procesów zachodzących w dużych podmiotach gospodarczych

  • Praktyczny wpływ na organizację procesów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia pracy

  • Możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań

O nas

Polmarkus  Sp. z o. o. – jesteśmy wiodącą firmą  dystrybucyjną w branży Piekarsko – Cukierniczo - Lodziarskiej, działającą na rynku polskim i europejskim; zajmujemy się wprowadzaniem produktów oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługiwanego rynku. Naszą siłę stanowi Zespół doświadczonych specjalistów w zakresie sprzedaży i technologii oraz  tworzenia nowoczesnych rozwiązań w rynku.