Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawnych - Radca prawny

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zastępowanie Towarzystwa przed sądami powszechnymi

  • sporządzanie stanowisk prawnych oraz projektów pism procesowych w sprawach związanych z prawem ubezpieczeniowym

  • prowadzenie repertoriów spraw sądowych

  • sprawozdawczość

  • bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi Towarzystwa

Nasze wymagania

  • aplikant radcowski lub radca prawny

  • dobra znajomość przepisów prawa gospodarczego, cywilnego, handlowego oraz administracyjnego

  • umiejętność pisania i przygotowywania pozwów, odpowiedzi na pozew, sprzeciwów od nakazu zapłaty, apelacji, zażalenia i innych pism procesowych

  • umiejętność redagowania pism

  • znajomość środowiska Windows i MS Office (mile widziana znajomość MS Office 365)

  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu

  • powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

Wybranemu kandydatowi oferujemy dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. prawnych - radcy prawnego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

W tytule maila uprzejmie prosimy o wpisanie odpowiednio „specjalista ds. prawnych - radca prawny- Łódź/ Katowice”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.