Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Prawnych / Radca Prawny

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego

Kazimierza Kordylewskiego 11

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i weryfikowanie umów oraz dokumentów wewnętrznych,

  • Bieżące doradztwo prawne dla wszystkich Departamentów Spółki,

  • Sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych,

  • Reprezentowanie Spółki przed Sądem lub organami administracyjnymi,

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. Prawnych lub Radcy Prawnego,

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Uprawnienia radcy prawnego lub status aplikanta radcowskiego,

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z obszaru prawa spółek handlowych, kodeksu cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych,

  • Umiejętność współpracy z kadrą zarządzającą oraz współpracownikami,

  • Umiejętność kreatywnego podejścia do rozwiązywanych problemów,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz asertywność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie oraz umiejętność priorytetyzowania zadań,

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, Excel,

  • Współpraca w pełnym wymiarze czasu

To oferujemy

  • Odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

  • Przyjazną atmosferę w pracy

O nas

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Krakowie jest wiodącą instytucją, działającą na rzecz rozwoju regionalnego; jednym z najpoważniejszych partnerów instytucji centralnych i samorządu województwa

w kształtowaniu polityki innowacyjnego rozwoju regionu. MARR S.A. specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, zapewniając kompleksowy know-how i nowoczesne rozwiązania finansowe.