Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. prawnych/ Radca prawny

  • Sanok, Krosno, Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla jednego z klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Krosno, Rzeszów, Sanok
    Nr ref.: RADPRAW/2019/RZS/02

    Zakres obowiązków osoby na stanowisku Radcy Prawnego:

    • sporządzanie, opiniowanie oraz zawieranie umów z kontrahentami,
    • opiniowanie w sprawach dotyczących przedsiębiorstwa,
    • negocjacje,
    • pomoc prawna przy realizacji inwestycji,
    • tworzenie regulacji i procedur wewnętrznych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe magisterskie prawnicze,
    • wpis na listę radców prawnych
    • rok doświadczenia,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Nasz klient oferuje:

    • pracę od poniedziałku do piątku ( 8-16 lub elastyczny czas pracy)
    • zatrudnienie na cały lub pół etatu ( w zależności od decyzji kandydata)
    • wysokie wynagrodzenie plus premie dodatkowe oraz uznaniowe, po okresie próbnym dodatkowy wzrost wynagrodzenia,
    • umowę o pracę na czas nieokreślony bądź jeśli kandydat posiada swoją działalność to jest możliwość zatrudnienia na B2B,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • niezbędne narzędzia do pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.