Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Prawnych - Radca Prawny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Chłodna 51, Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 05.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje przyszłe zadania:

    • Sporządzanie opinii prawnych związanych z przedmiotem działania spółek ubezpieczeniowych;
    • Opiniowanie ogólnych warunków ubezpieczenia;
    • Opiniowanie umów agencyjnych oraz regulaminów wynagradzania;
    • Opiniowane materiałów marketingowych oraz pozostałej dokumentacji związanej z produktem ubezpieczeniowym;
    • Opiniowanie regulaminów konkursowych i promocyjnych;
    • Opiniowanie procedur wewnętrznych;
    • Wydawane opinii w procesie reklamacyjnym dot. zasadności roszczeń klientów.

    Umiejętności, których szukamy:

    • Co najmniej 5-letniego doświadczenia zdobytego w zakładzie ubezpieczeń lub kancelarii świadczącej pomoc prawną na rzecz zakładów ubezpieczeń;
    • Bardzo dobrej znajomości prawa ubezpieczeniowego;
    • Samodzielności i umiejętności analitycznego myślenia;
    • Dobrej znajomości języka angielskiego;
    • Bardzo dobrej organizacji pracy;
    • Sumienności i zaangażowania.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku, będącej najbardziej rozpoznawalną marką ubezpieczeniową na świecie;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Pakiet socjalny i benefity dostosowane do Twoich potrzeb – sam wybierasz z Kafeterii,
    • Zniżki na produkty AXA (ubezpieczenia samochodowe, turystyczne, mieszkaniowe, NNW;
    • Rozwój umiejętności i kompetencji poprzez udział w procesie zmiany kulturowej;
    • Otwartą i bezpośrednią komunikację nastawioną na wspólne rozwiązywanie problemów;
    • Możliwość dzielenia pasji w ramach istniejących 10 AXA Klubów;
    • Miejsce pracy w centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego.

    Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w biurze głównym AXA
    przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie.

    AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy pozytywnie nastawieni stawiają czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy - PO PIERWSZE KLIENT, PRAWOŚĆ, ODWAGA, ONE AXA - za które cenią nas nasi Klienci.

    bottom