Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. prawnych

Raben Management ServicesO firmie

  • Robakowo (pow. poznański)
    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obsługą procesową polskich spółek Grupy Raben, w tym postępowaniami sądowymi i egzekucyjnymi;
  • Przygotowywanie pism procesowych w toku postępowania sądowego i egzekucyjnego;
  • Zapewnianie zastępstwa procesowego dla spółek Grupy Raben;
  • Prowadzenie bieżącej ewidencji postępowań sądowych i egzekucyjnych;
  • Ścisła współpraca z kierownikiem zespołu radców prawnych i innymi prawnikami z zespołu (koordynowanie obszaru obsługi procesowej);
  • zapewnienie wsparcia dla wewnętrznych działów windykacji i jakości;
  • koordynacja współpracy z zewnętrznymi kancelaria prawnymi w zakresie prowadzonych postępowań sądowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe prawnicze i odbywasz aplikację radcowską lub adwokacką (mile widziane uprawnienia radcy prawnego);
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w obsłudze procesowej przedsiębiorców w ramach pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym;
  • Masz wiedzę z zakresu procedury cywilnej (znajomość przepisów prawa przewozowego oraz Konwencji CMR będzie dodatkowym atutem);
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i znajdowania praktycznych rozwiązań problemów prawnych;
  • jesteś osobą rzetelną, sumienną, dokładną i punktualną;
  • Potrafisz sprawnie formułować treści na piśmie w sposób logiczny, zwięzły i uporządkowany;
  • Potrafisz obsługiwać komputer, w tym pakiet MS Office oraz systemy informacji prawnej (Lex, Legalis)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawe, rozwijające zadania i pozytywną atmosferę pracy w kilkuosobowym i zgranym dziale prawnym
  • Możliwość współpracy z doświadczonymi radcami prawnymi, którzy na co dzień będą wspierać Ciebie swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem w zakresie prawnej obsługi firmy logistycznej
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m. in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Pracę w nowocześnie zaaranżowanym biurze, komfortowe warunki pracy
  • Wysoką kulturę organizacyjną (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • paliwo w korzystnej cenie
  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • zniżki z kartą Makro

Raben Management Services

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes.

Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Co nas wyróżnia?

Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

Praca w zespole wyzwala w nas energię.

Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

Uczymy się od siebie nawzajem.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: SP/DP/RMS/0321

Specjalista ds. prawnych, Robakowo (pow. poznański)