Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Prawnych

Intrum Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie pozwów oraz innych pism procesowych w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, upadłościowych i restrukturyzacyjnych

  • sporządzanie opinii prawnych, nadzór nad powierzoną dokumentacją

  • realizowanie innych bieżących zleceń prawnych dla Klienta

  • udział w rozprawach, posiedzeniach

  • badanie prawne portfeli w ramach procesu due diligence

  • bieżące kontakty z sądami i organami egzekucyjnymi

  • terminowe i prawidłowe realizowanie zadań służbowych i poleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziany aplikant adwokacki/radcowski)

  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, gospodarczego oraz ksiąg wieczystych

  • chęć rozwoju i nabywania nowych kompetencji

  • samodzielność w działaniu

  • analityczne myślenie

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • zaangażowanie i wysokie umiejętności interpersonalne

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie

  • znajomość przepisów prawa upadłościowego

To oferujemy

  • umowa na zastępstwo w pełnym wymiarze godzin

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • możliwość pracy zdalnej lub praca w komfortowym biurze (obecnie Tarnowskie Góry, od 01.07.2022 w Katowicach)

  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, dostęp do systemu myBenefit, ubezpieczenie grupowe

  • pracę pełną ciekawych wyzwań

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przyjemna rozmowa telefoniczna z pracownikiem HR :)

2

Spotkanie z managerem zespołu

3

Przekazujemy Ci informację zwrotną

4

Wspólnie ustalamy satysfakcjonujące warunki współpracy!

Jesteś osobą ambitną? Interesuje Cię prawo cywilne, gospodarcze i handlowe? Chciałbyś/chciałabyś pracować w młodym, ambitnym zespole, w dużej międzynarodowej firmie i doskonalić swoje kompetencje zawodowe w bardzo niszowej dziedzinie prawa, związanej z szeroko pojętą obsługą wierzytelności zabezpieczonych? Zapraszamy Cię do współpracy z Intrum. Aktualnie poszukujemy absolwenta studiów prawniczych (mile widziany status aplikanta adwokackiego/radcowskiego) do współpracy w ramach umowy na zastępstwo z możliwością dalszego rozwoju i współpracy.

Przez ponad 100 lat istnienia, firma Intrum stała się światowym liderem w branży windykacji i zarządzania wierzytelnościami. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach na terenie całej Europy oraz Brazylii i zatrudniamy ponad 10 000 pracowników. Dbamy o to, aby firmy otrzymywały płatności na czas, a zarazem pomagamy osobom zadłużonym odzyskać kontrolę nad finansami.

Przewiń do profilu firmy