Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawnych

PKO Faktoring S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PKO Faktoring – jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą faktoringową, należącą do Grupy Kapitałowej PKO Bank Polski S.A. Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób i wspólnie tworzymy przyjazne i nastawione na rezultat miejsce pracy.

W chwili obecnej poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku:

Główne zadania:

  • udział w kompleksowej i bieżącej obsłudze prawnej spółki,
  • wsparcie prawne procesów i projektów realizowanych przez jednostki organizacyjne Spółki.

Wymagania:

  • Ukończone uniwersyteckie studia prawnicze (tytuł magistra prawa),
  • Co najmniej 2 – letnie doświadczenie zawodowe w zawodzie prawniczym, preferowane doświadczenie w firmie faktoringowej lub innej instytucji finansowej,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, w tym w zakresie terminologii prawniczej,
  • Umiejętność sprawnego stosowania prawa w środowisku biznesowym,
  • Swoboda i precyzja w formułowaniu wypowiedzi pisemnych, w tym analiz i opinii,
  • Samodzielność i efektywność,
  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym otoczeniu oraz możliwość samodzielnej realizacji zadań
  • rozwojowe stanowisko oraz uczestniczenie w ciekawych projektach prawnych i biznesowych,
  • wysoką kulturę pracy i elastyczne, otwarte podejście do pracowników.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne