Oferta pracy

Specjalista ds. Prawnych

DOZ S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów, porozumień i innych dokumentów prawnych w obszarach działalności spółki, w tym w obszarze prawa własności przemysłowej,

  • prowadzenie monitoringu inicjatyw legislacyjnych oraz zmian przepisów w obszarach istotnych dla funkcjonowania spółki,

  • realizacja innych spraw zleconych przez dyrektora działu prawnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (absolwent prawa lub aplikant)

  • znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i prawa własności przemysłowej,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, także pod presją czasu,

  • dokładność, rzetelność, komunikatywność,

  • doba organizacja pracy,

  • dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Power Point)

  • mile widziane doświadczenie w sporządzaniu i negocjowaniu umów handlowych, w tym umów w języku angielskim,

  • mile widziana znajomość prawa żywnościowego i farmaceutycznego

To oferujemy

  • wysokie standardy etyczne,

  • nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji,

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym,

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne),

  • zniżki na wybrane produkty.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne