Oferta pracy

Specjalista ds. Prawnych

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

plac Ireneusza Gugulskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie bieżących porad i konsultacji w zakresie prawa cywilnego, prawa konsumenckiego oraz prawa budowlanego

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z wykonywaniem umów (postępowanie reklamacyjne, postępowanie odszkodowawcze)

  • Opiniowanie umów

  • Interpretacja zapisów w dokumentach prawnych Spółki

  • Realizowanie innych zadań związanych z bieżącą obsługą prawną Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata)

  • Praktyczna wiedza z obszaru prawa cywilnego, prawa konsumenckiego oraz prawa budowlanego

  • Dobra znajomość MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Systematyczność, przedsiębiorczość oraz samodzielność

  • Komunikatywność oraz relacyjność

To oferujemy

  • Wysokie, stabilne wynagrodzenie – podstawa praz jasny system premiowy

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, duża swoboda i przestrzeń na samodzielne działanie

  • Praca bezpośrednio z Zarządem

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Prywatna opieka medyczna po okresie wdrożeniowym

  • Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do karty MultiSport po pierwszym miesiącu pracy

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiLife po pierwszym miesiącu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy