Oferta pracy

Specjalista ds. prawnych

KANCELARIA PRAWNICZA WIEJAK I PARTNERZY sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista

Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy to biuro skupiające radców prawnych i adwokatów z siedzibą w Warszawie. Misją kancelarii jest profesjonalna reprezentacja i ochrona interesów Klientów. Działamy sprawnie i dynamicznie, w pełni angażując się w powierzone nam sprawy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wspieranie radców prawnych w pracach merytorycznych;
  • sporządzanie oraz opiniowanie projektów dokumentów;
  • bieżące wsparcie pracowników Kancelarii;
  • dbanie o terminową wymianę dokumentów z sądami i komornikami.

WYMAGANIA:

  • student/aplikant radcowski;
  • doświadczenie zawodowe mile widziane, zwłaszcza w branży windykacyjnej;
  • znajomość języka angielskiego min. B2;
  • znajomość praktyczna pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość komunikacyjna;
  • wielozadaniowość;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • terminowość;
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • mile widziani studenci prawa.

OFERUJEMY:

  • pracę w rozwijającej się kancelarii, w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy interesujących projektach,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy