Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawnych

KRAJOWA RADA SPÓŁDZIELCZAO firmie

  • Jasna 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KRAJOWA RADA SPÓŁDZIELCZA

Jasna 1

Warszawa

Krajowa Rada Spółdzielcza w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko:

(centrum Warszawy)

Praca w wymiarze pełnego etatu.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa prawna,
  • sporządzanie projektów opinii prawnych,
  • obsługa organów statutowych KRS,
  • opracowywanie materiałów analitycznych, opinii, stanowisk KRS

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • znajomość prawa spółdzielczego – wymagane,
  • dobrze widziane doświadczenie w spółdzielczości,
  • samodzielność,
  • umiejętność organizacji pracy, terminowość, odpowiedzialność i punktualność,
  • komunikatywność.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz ze stosowną klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych. W temacie wiadomości prosimy o umieszczenie adnotacji: PRACA Specjalista ds. prawnych

Krajowa Rada Spółdzielcza zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne