Specjalista ds. Prawnych

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w bieżącej obsłudze prawnej spółki, w szczególności opracowywanie projektów umów, przygotowywanie wszelkich dokumentów korporacyjnych, przygotowywanie opinii i analiz prawnych

  • udział w opracowywaniu regulaminów i dokumentacji wewnętrznej spółki

  • analiza przepisów i dokumentów w zakresie zapewnienia zgodnego z przepisami funkcjonowania spółki

  • inne prace związane z obsługą prawną, zlecone przez pracodawcę

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • doświadczenie w obsłudze prawnej spółek handlowych, zdobyte w dziale prawnym lub w kancelarii obsługującej podmioty gospodarcze

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze prawnej zakładu ubezpieczeń

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz doświadczenie

  • w obsłudze prawnej obejmujące wyżej wskazany zakres

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi programu Lex

  • wysoki poziom zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • samodzielność, komunikatywność, dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów

  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia zawodowego i rozwój w branży ubezpieczeń,

  • odpowiedzialne zadania i udział w interesujących projektach,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne