Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Prawnych

SatRevolution S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo prawne w kluczowych obszarach działalności firmy – sporządzanie opinii prawnych, udzielanie porad,

  • Przygotowanie zapisów umów zawieranych z dostawcami, usługodawcami oraz podwykonawcami,

  • Sporządzanie i opiniowanie umów, uchwał i innych dokumentów z zakresu działalności spółki (w języku angielskim i polskim)

  • Redagowanie wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur, polityki itp.)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów na kierunku Prawo,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego i handlowego,

  • Dokładność i systematyczność,

  • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w piśmie i mowie (w tym terminologia prawnicza)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju w polskiej firmie o zasięgu globalnym,

  • Rozwój w zakresie technologii używanych w przemyśle „new space”,

  • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego,

  • W pełni wyposażone stanowisko pracy,

  • Pakiet socjalny oraz wyżywienie (śniadania i obiady),

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

  • Przyjazną i niepowtarzalną atmosferę

SatRevolution S.A.

SatRevolution S.A. to pierwsza polska spółka nowych technologii, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji małych satelitów na potrzeby międzynarodowych agencji kosmicznych oraz innych podmiotów z sektora prywatnego i publicznego. SatRevolution prowadzi również prace badawczo-rozwojowe nad innymi rozwiązaniami z zakresu technologii kosmicznych.

Przewiń do profilu firmy