Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Prawnych

YOON Group sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów ( w języku polskim oraz angielskim) m.in. o roboty budowlane, o dzieło, o świadczenie usług, zleceń, sprzedaży,

  • Przygotowywanie opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy,

  • Przygotowywanie regulaminów oraz procedur,

  • Przygotowywanie uchwał i protokołów oraz dokonywanie zgłoszeń w KRS,

  • Opracowywanie pism do sądów/ urzędów,

  • Analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,

  • Udzielanie pracownikom informacji prawnych,

  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu Spółki,

  • Reprezentowanie Pracodawcy przed Urzędami, Notariuszami, Kancelariami,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i prawa pracy,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Aplikacja radcowska ( I lub II rok),

  • Znajomość prawa cudzoziemców,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

YOON Group sp. z o.o.

YOON Group Sp. Z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą od 2013 roku. Wykonujemy głównie projekty budowlano-architektoniczne w halach przemysłowych. Wierzymy, że źródłem naszych sukcesów jest doświadczony zespół specjalistów. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Prawnych.

Przewiń do profilu firmy