Oferta pracy

Specjalista ds. Prawnych

Impel S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów pism i opinii (wezwania do zapłaty, odpowiedzi na wezwania, pisma procesowe i egzekucyjne)

  • Kontakt z sądami oraz organami administracji państwowej i samorządowej

  • Wprowadzanie informacji i dokumentów do bazy danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe administracyjne lub prawnicze

  • Dobra znajomość obsługi komputera (np. MS Office, Lex, Legalis)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność w działaniu, dokładność, sumienność

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej lub firmie windykacyjnej

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w zakresie usług outsourcingowych

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Współpracę z ekspertami w swoich dziedzinach biznesowych

  • Dostęp do platformy e-learningowej

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dedykowana platforma e-learningowa

Impel S.A.

Impel S.A., spółka matka Grupy Impel świadczącej różnorodne usługi outsourcingowe dla biznesu poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy