Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Prawnych

  • Siechnice, Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy Spółka Komandytowa
    to młoda i nowoczesna firma świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Współpracujemy z największymi polskimi i europejskimi instytucjami.
    Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm, zarządzaniu wierzytelnościami, obsługą rynków nieruchomości oraz funduszy inwestycyjnych.

    Dołącz do nas jeśli:

    • chcesz się rozwijać i lubisz wyzwania
    • jesteś kreatywny i chcesz mieć wpływ na realizowane procesy
    • chcesz poznać obsługę prawną wierzytelności w praktyce
    • lubisz pracę w zespole
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Siechnice

    Opis stanowiska

    • Sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych
    • Monitoring postępowań sądowych i egzekucyjnych
    • Podejmowanie odpowiednich czynności procesowych w toku postępowania
    • Obsługa prawna w zakresie postępowania sądowego i egzekucyjnego klientów Kancelarii
    • Bieżąca współpraca z sądami, komornikami oraz organami administracji publicznej

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe, kierunek prawo (lub w trakcie studiów)
    • Znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność edycji dokumentów
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Organizacja pracy i nadawanie priorytetów
    • Umiejętności komunikacyjne
    • Kreatywność w usprawnianiu realizowanych procesów

    Co oferujemy

    • Możliwość rozwoju, nabywania nowych umiejętności oraz biegłości czynności procesowych
    • Elastyczny czas pracy
    • Umowa o pracę
    • Pracę w energicznym zespole
    • Pracę w nowoczesnym biurze, z kawą na dzień dobry

    Miejsce pracy: Siechnice, okolice Wrocławia

    Dojazd do Kancelarii z Wrocławia możliwy następującymi środkami komunikacji publicznej:

    • Autobusem nr 900P przystanek początkowy Galeria Dominikańska – czas dojazdu 33 minuty
    • Pociągiem – ze stacji Dworzec Główny do stacja Siechnice – czas dojazdu 10 minut

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y prosimy o przesłanie CV na adres e-mail wraz z zamieszczonym oświadczeniem o następującej treści:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

    Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za aplikacje. Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Więcej o nas na stronie: kancelariahyperion.pl