Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. prawnych

  • Ślęza (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma AUDIOFON posiadająca sieć Punktów Protetyki Słuchu w całej Polsce poszukuje kandydata do pracy w centrali zatrudnionego na stanowisku:

    Specjalista ds. prawnych
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Ślęza (pow. wrocławski)

    Zakres zadań:

    • obsługa prawna w zakresie bieżącej działalności spółki
    • tworzenie projektów umów, pełnomocnictw, zarządzeń i innych dokumentów wewnętrznych o charakterze formalno-prawnym
    • współpraca z NFZ oraz nadzór nad realizacją kontraktów
    • rozwiązywanie bieżących problemów prawnych oraz współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe prawnicze
    • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych i przepisów
    • min 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
    • mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji kontraktów z NFZ, zarządzania placówką medyczną oraz znajomości przepisów dotyczących podmiotów leczniczych
    • systematyczność, doskonała organizacja czasu pracy
    • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
    • wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • pakiet świadczeń socjalnych: ZFŚS, kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów lunchowych
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę, w dużej rozwijającej się spółce
    • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".