Specjalista ds. prawnych

  • Ślęza (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma AUDIOFON posiadająca sieć Punktów Protetyki Słuchu w całej Polsce poszukuje kandydata do pracy w centrali zatrudnionego na stanowisku:

Specjalista ds. prawnych
Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Ślęza (pow. wrocławski)

Zakres zadań:

  • obsługa prawna w zakresie bieżącej działalności spółki
  • tworzenie projektów umów, pełnomocnictw, zarządzeń i innych dokumentów wewnętrznych o charakterze formalno-prawnym
  • współpraca z NFZ oraz nadzór nad realizacją kontraktów
  • rozwiązywanie bieżących problemów prawnych oraz współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych i przepisów
  • min 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji kontraktów z NFZ, zarządzania placówką medyczną oraz znajomości przepisów dotyczących podmiotów leczniczych
  • systematyczność, doskonała organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pakiet świadczeń socjalnych: ZFŚS, kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów lunchowych
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę, w dużej rozwijającej się spółce
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".