Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawnych

ML SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Zaczernie (pow. rzeszowski)

    Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obowiązkami informacyjnymi Spółki Giełdowej

  • Przygotowywanie uchwał organów statutowych spółki, projektów pism procesowych, rozporządzeń zarządu, sporządzanie pod względem formalno-prawnym, umów zawieranych przez spółkę z osobami trzecimi (umowy o roboty budowlane, umowy zlecenia, umowy najmu, umowy kupna sprzedaży i inne)

  • Udzielanie bieżących porad i konsultacji prawnych (zwł. prawo cywilne, prawo handlowe, prawo pracy, ochrona własności intelektualnej),

  • Doradztwo prawne na rzecz wewnętrznych działów spółki

  • Nadzór prawny nad realizowanymi kontraktami

  • Sporządzanie pism do Inwestorów, klientów, urzędów, organów i sądów itp.

  • uzgadnianie draftów ubezpieczeń, gwarancji ubezpieczeniowych i bankowych z GW oraz Brokerem,

  • Wsparcie prawne działu zamóa)wień publicznych

  • Monitoring legislacyjny, wsparcie we wdrażaniu nowych regulacji prawnych

  • Przygotowywanie dokumentacji formalno- prawnej przetargów organizowanych przez spółkę w ramach otrzymanych środków UE

  • Współpraca z kancelariami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata w Spółce Giełdowej

  • Bardzo dobra znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Kodeksu Cywilnego, Kodeksu Spółek Handlowych, Rozporządzenie MAR,

  • Dokładność oraz poprawność językowa sporządzanych dokumentów

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Exel, Power Point),

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, dokładność, skrupulatność

  • Umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu

  • Wykształcenie prawnicze

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Giełdowej

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Pakiety medyczne,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

ML SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA

Firma ML System S.A. to lider w branży BIPV, zajmujący się produkcją modułów fotowoltaicznych, elewacyjnych i dachowych zestawów szybowych, projektowaniem i wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych, elektrycznych oraz szklanych okładzin ściennych.

Przewiń do profilu firmy