Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. prawnych - zamówienia publiczne i umowy

IURIDICO LEGAL & FINANCIAL TRANSLATIONS sp. z o.o.

  • Biała 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Biała 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu ofertowania w zakresie analizy dokumentacji przetargowych i projektów umów

  • formułowanie pytań, wniosków o udzielenie wyjaśnień i korespondencji do zamawiających w ramach postępowań o udzielenie zamówienia publicznego (przetargi krajowe i unijne)

  • przygotowywanie projektów pism składanych w toku postępowań przetargowych - wyjaśnienia, uzupełnienia oferty

  • udział w postępowaniach odwoławczych, w których występuje spółka - projekty odwołań, przystąpień, pism procesowych, współpraca z zewnętrznymi pełnomocnikami

  • przygotowywanie projektów umów

  • nadzorowanie procesu zawierania umów z zamawiającymi, podwykonawcami i i innymi kontrahentami spółki

  • prowadzenie rejestru umów

  • administrowanie dokumentacją w zakresie ochrony danych osobowych i informacji poufnych

  • udział w procedurze pozyskiwania zabezpieczeń wadialnych i zabezpieczeń należytego wykonania umowy od instytucji finansowych

  • obsługa spraw korporacyjnych - projekty uchwał, protokoły zgromadzeń, zgłoszenia do KRS, wypełnianie innych obowiązków związanych z funkcjonowaniem spółek kapitałowych

  • sporządzanie innych pism i umów na zlecenie zarządu spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na wydziale prawa i administracji (rozpatrzymy również kandydatury studentów ostatnich lat i świeżo upieczonych absolwentów)

  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i przepisów wykonawczych oraz orzecznictwa KIO

  • znajomość obsługi systemów informacji prawnej

  • praktyczna znajomość zasad prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne prowadzenie korespondencji dotyczącej przetargów prowadzonych w tym języku

  • znajomość przepisów z zakresu KPC, KC i KSH oraz praktyki ich stosowania

  • biegła obsługa komputera, oprogramowania MS Office (Word, Excel) oraz platform przetargowych

To oferujemy

  • Stabilną pracę w spółkach z grupy IURIDICO

  • Udział w ambitnych przedsięwzięciach i projektach

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole przykładającym ogromną wagę do jakości świadczonych usług,

  • pracę z prestiżowymi klientami biznesowymi z sektora usług prawniczych i finansowych oraz sektora publicznego, w tym z Komisją Europejską, Parlamentem Europejskim, Trybunałem Sprawiedliwości UE, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Ministerstwem Sprawiedliwości, Ministerstwem Zdrowia, Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej, Komisją Nadzoru Finansowego, ETPCz

O nas

IURIDICO Legal & Financial Translations sp. z o.o. obecna jest na rynku tłumaczeń specjalistycznych od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w obsłudze językowej klientów instytucjonalnych z sektora publicznego oraz klientów biznesowych, a w tym banków, kancelarii prawnych, towarzystw ubezpieczeniowych, spółek giełdowych z branży nieruchomościowej, budowlanej oraz firm doradczych.

Współpracujemy z polskim i unijnym wymiarem sprawiedliwości oraz instytucjami unijnymi.

Bierzemy udział projekcie the World Law Dictionary.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.tlumaczenia-prawnicze.eu