Oferta pracy

nr ref. Specjalista ds. prewencji NMA/04/2021
Informacja o danych osobowych Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. przed cofnięciem zgody. Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji na to, a także na inne stanowiska oferowane przez naszą firmę koniecznie załącz w swoim CV klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO). Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz pod ogłoszeniem.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
NIDEC MOTORS & ACTUATORS

Specjalista ds. Prewencji

NIDEC MOTORS & ACTUATORSO firmie

  • Skarbowa 36, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Skarbowa 36

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadza kontrolę stanu maszyn według ściśle określonego harmonogramu,

  • Przeprowadza usprawnienia procesów produkcyjnych w zakresie konserwacji,

  • Przygotowanie efektywnych harmonogramów prac prewencyjnych uwzględniających priorytety produkcyjne i potrzeby wynikające z terminowej konserwacji maszyn,

  • Przeprowadzanie kontroli wykonywania przeglądów narzędzi,

  • Przeprowadza szkolenia dla operatorów oraz liderów z zakresu instrukcji centralnego utrzymania ruchu,

  • Przeprowadzanie analiz mających na celu redukcję czasów trwania awarii,

  • Zapewnienie przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas realizacji zadań UR,

  • Dzieli się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi pracownikami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Uprawnienia SEP do 1 kV,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Samodzielność na stanowisku pracy,

  • Dyspozycyjność,

  • Komunikatywność,

  • Znajomość systemu TPM,

  • Wiedza i praktyczne umiejętności w obszaru Lean Manufacturing .

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych.

  • Zapewniamy parking.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • pakiet świadczeń dodatkowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

Przewiń do profilu firmy