Oferta pracy

Specjalista ds. Prezentacji Produktów

DOZ S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

DOZ S.A.

Gillette 11

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, aktualizacja i korekta merytoryczna opisów produktów – suplementów, kosmetyków, wyrobów medycznych i innych,

  • edycja i publikacja opisów w systemie CMS,

  • tworzenie innych autorskich treści na strony internetowe,

  • kompletowanie asortymentu w ramach grup tematycznych i kategorii,

  • monitorowanie działań aptek internetowych,

  • dbałość o sprawny przepływ informacji z innymi działami Firmy i kontrahentami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki medyczne i pokrewne: analityka medyczna, biotechnologia, kosmetologia, biologia, chemia i inne,

  • umiejętność posługiwania się aplikacjami Pakietu MS Office (w szczególności MS Word i MS Excel),

  • doświadczenie w tworzeniu treści na strony internetowe i obsłudze CMS,

  • biegłość w wyszukiwaniu danych w Internecie oraz ocenie wiarygodności źródeł,

  • skrupulatność, dociekliwość, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (zindywidualizowany plan szkoleniowy)

  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje

  • wsparcie jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne

  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty

  • Udział w akcjach CSR (np. akcje charytatywne)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne