Specjalista ds. procesów Back Office (Logistyka, j.niemiecki)

CSP Customer Services Polska O firmie

4 5005 500 brutto / mies.

CSP Customer Services Polska

Storrady-Świętosławy 1b

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Obsuga zgłaszanych przez klientów reklamacji dotyczących przesyłek zgubionych, zwróconych lub uszkodzonych

  • Weryfikacja statusu przesyłki, a w razie potrzeby zlecenie jej poszukiwania

  • Wprowadzanie i korygowanie danych w systemie

  • Korespondencyjny kontakt z placówkami pocztowymi na całym świecie (w j. angielskim)

  • Kontakt mailowy z kontrahentem lub z klientem końcowym (w j. niemieckim lub angielskim)

  • Poprawne korzystanie z dedykowanych systemów i baz danych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie B1

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie A2

  • Dokładność, terminowość, samodzielność

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku typu back office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku, pomiędzy 7:00-16:00

  • Kompleksowe wewnętrzne szkolenie wdrażające

  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie

  • Możliwość pracy zdalnej lub w nowoczesnym biurze na terenie Szczecina

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie lunchu

  • sezonowe niespodzianki

  • premia roczna

  • nagrody jubileuszowe

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o

jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. Specjalizujemy się w obsłudze klienta niemieckojęzycznego.

Jednym z naszych kontrahentów jest globalna firma, zajmująca się dostawą przesyłek kurierskich na terenie całego świata. W związku z szybkim rozwojem projektu oraz nowopowstałymi miejscami pracy aktualnie poszukujemy nowych członków zespołu.

Przewiń do profilu firmy