Specjalista ds. procesów back office z językiem niemieckim (finanse)

CSP Customer Services Polska

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

W związku z rozwojem naszego projektu realizowanego w sektorze finansowym, poszukujemy pracowników do wsparcia zespołu pracującego dla lidera niemieckiego rynku motoryzacyjnego.

Interesują Cię finanse lub bankowość? Chcesz poznać tajniki świadczenia usług finansowych?

Jeśli tak – mamy interesujące stanowisko dla Ciebie! :)

Jakie zadania będą na Ciebie czekać?

- Twoim głównym zadaniem będzie opracowywanie w języku niemieckim dokumentacji leasingowej dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

- Weryfikować będziesz kompletność i prawidłowość dokumentacji potrzebnej do zawarcia umowy leasingu

- Do Twoich codziennych obowiązków należał będzie także kontakt mailowy lub – w razie potrzeby – telefoniczny z partnerami biznesowymi, którzy będą dostarczali Ci niezbędnych dokumentów lub informacji

- Jeśli jednak obawiasz się pracy typu call center, możesz odetchnąć z ulgą – odbieranie połączeń przychodzących nie będzie leżało w zakresie Twoich zadań! :)

Nasze wymagania

Czekamy na Ciebie, jeśli:

- Bardzo dobrze znasz język niemiecki w mowie oraz w piśmie (na poziomie minimum B2), a porowadzenie spontanicznej rozmowy w tym języku to dla Ciebie pestka :)

- Jesteś gotowa/-y do zdobywania nowej wiedzy

- Jesteś skrupulatna/-y, przykładasz wagę do szczegółów i umiesz należycie obchodzić się z danymi osobowymi

- Umiesz zorganizować swój czas pracy i pracować samodzielnie, a terminowa realizacja powierzonych zadań nie sprawia Ci trudności

- Codzienna obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu

Mile widziane

Jeśli masz dodatkowo doświadczenie w branży BPO, w finansach/księgowości lub adekwatne wykształcenie wyższe – plus dla Ciebie! :)

To oferujemy

  • kompleksowe szkolenie projektowe

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie

  • elastyczną organizację czasu pracy (pracę stosownie do preferencji w godzinach 6.30-19.00)

  • możliwość pracy i szkolenia w trybie zdalnym (home office)

  • premię roczną oraz nagrody jubileuszowe

  • bogaty pakiet benefitów, w tym dopłaty do lunchu

  • nowoczesne biuro w najbardziej reprezentatywnej części Szczecina

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie lunchu

  • premie roczne

  • premie jubileuszowe

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o jest częścią Adecco S.A. oraz spółką-córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. Pracujemy dla naszych klientów w wielu sektorach, takich jak na przykład bankowość, motoryzacja, e-commerce czy energetyka.

Przewiń do profilu firmy