Oferta pracy

Specjalista ds. Procesów i Projektów Operacyjnych

STENA Recycling Sp. z o.o.

  • Radocha 6, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Radocha 6

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Mapowanie i standaryzacja procesów we współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi, koordynacja projektów optymalizacyjnych

  • Wspieranie koordynacji projektów okołooperacyjnych innych działów, m.in. Działu Ochrony Środowiska, Administracji, Logistyki, Kontroli Jakości, Sprzedaży, Zakupów

  • Rozwijanie, koordynowanie i monitorowanie projektu zarządzania wskaźnikami operacyjnymi

  • Opracowywanie analiz ryzyka i szans dla prowadzonych projektów

  • Czynny udział w procesie implementacji standardów procesowych zdefiniowanych na poziomie grupy Stena Metall

  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie nowo wdrażanych usprawnień

  • Udział w tworzeniu oraz realizacji budżetów i biznesplanów

  • Sporządzanie raportów i zestawień z prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (skupionym na mapowaniu i optymalizacji procesów)

  • Wykształcenie wyższe na kierunku związanym z zarządzaniem projektami, optymalizacją procesów lub pokrewne

  • Znajomość metodyki Lean Manufacturing

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do 2-3 dni wyjazdów służbowych w tygodniu

  • Nastawienie na współpracę, umiejętność budowania partnerskich relacji i skutecznego rozwiązywania problemów

  • Odpowiedzialność, dokładność, chęć do uczenia się i pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Umowa o pracę, terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz nagrody premiujące wyniki

  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego

  • Możliwość pracy zdalnej w dni bez podróży służbowych

  • Ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa

  • Indywidualny plan wdrożenia do pracy, indywidualny plan rozwoju oraz wsparcie doświadczonych pracowników

  • Udział w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych na poziomie grupy Stena Metall (gł. kraje skandynawskie)

  • Szkolenia oraz programy rozwojowe finansowane przez firmę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne