Oferta pracy

Specjalista ds. Procesów i Systemów w dziale Planowania

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie procesów i systemów w Dziale Planowania celem tworzenia i optymalizowania rozwiązań

  • Prezentowanie tych rozwiązań zainteresowanym stronom i ustalanie kierunku działania

  • Projektowanie usprawnień systemowych i przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych

  • Nadzór nad wdrażaniem zmian w obrębie procesów i systemów

  • Organizowanie i koordynowanie testów zmian w systemach

  • Koordynowanie i kontrola wdrażanych zmian w systemach

  • Dzielenie się wiedzą i szkolenie użytkowników

  • Służenie jako pierwsza linia wsparcia dla użytkowników

  • Tworzenie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych

Nasze wymagania

  • Około roczne doświadczenie zawodowe w obszarze planowania lub zarządzania procesami

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: kierunki ekonomiczne, matematyka, zarządzanie, IT lub podobne)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min poziom B2)

  • Umiejętności analityczne

  • Podstawowa znajomość SQL będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i związane z rozwiązywaniem problemów

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Umowę o pracę i korzystne warunki wynagradzania,

  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń,

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy,

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria

Tak się u nas pracuje