Oferta pracy

Specjalista ds. procesów kadrowo– płacowych

DSV ISS

  • Taśmowa 10, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

DSV ISS

Taśmowa 10

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów związanych z wdrożeniami i rozwojem systemu ERP w obszarze kadr i płac, (w tym procesy i informacje zarządcze controling, BI ).

  • Współtworzenie dokumentacji projektowej analiz przedwdrożeniowych.

  • Wsparcie użytkownika systemu i rozwiązywanie problemów związanych z jego obsługą.

  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla użytkowników systemu

  • Proponowanie nowych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie systemu ERP

  • Kontakt z pracownikami w zakresie kadr i płac naliczanych na podstawie ewidencji czasu pracy, wyjaśnianie niejasności, pomoc w rozwiązywaniu problemów.

  • Nadzór merytoryczny nad procesem zarządzania czasem pracy.

  • Wsparcie biznesu w wyborze optymalnych systemów i rozkładów czasu pracy.

  • Sporządzanie raportów oraz zestawień kadrowych

  • Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń.

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów kadrowo-płacowych oraz przepisów prawnych z tego zakresu w stopniu umożliwiającym optymalizacje procesów z uwzględnieniem potrzeb strony biznesowej.

  • Min. 10 lat doświadczenia we współpracy z klientami wewnętrznymi.

  • Min.3 lata doświadczenia w organizacji procesowej.

  • Umiejętność identyfikacji potrzeb użytkowników systemów ERP

  • Doświadczenie w roli koordynatora projektów/PMO/kierownika projektów/testera/analityka w obszarze rozwoju systemu ERP

  • Biegła znajomość oprogramowanie MS Office, w szczególności Excel,

  • Mile widziane doświadczenie w automatyzacji procesu zarządzania czasem pracy

  • Umiejętność i chęć współpracy w zespole jest niezbędna

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Buddy

  • Katalog szkoleń wewnętrznych oraz platforma e-learningowa

  • Kultura feedbacku

  • Skandynawska kultura pracy

  • Work-life Harmony

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • nowoczesne i ergonomiczne eko-biuro

  • parking rowerowy

  • firmowa kantyna

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Zobacz biuro DSV ISS podczas Wirtualnego Spaceru 360°

DSV ISS

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV ISS | DSV Road | DSV Air&Sea | DSV Solutions | DSV Services.

DSV International Shared Services (DSV ISS) z siedzibą w Warszawie dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 1200 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

W DSV zatrudniamy m.in. w obszarach: Finance & Accounting, Claims, Customs, IT, Process Automation, Customer Reporting & Data Quality, HR & Administration, Back Office.

Przewiń do profilu firmy