Oferta pracy

Specjalista ds. procesów

SuperDrob S.A.

  • Karczew (pow. otwocki)

    Karczew (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Mapowanie procesów biznesowych w SuperDrob S.A.,

  • Administracja dokumentacją procesową w obszarze Obsługi Klienta,

  • Weryfikacja i aktualizacja procesów biznesowych Obsługi Klienta,

  • Publikacja, komunikowanie procesów i zmian w procesach Obsługi Klienta,

  • Rekomendowanie zmian i optymalizacja procesów biznesowych,

  • Współpraca z poszczególnymi działami w SuperDrob S.A. w ramach opracowywania procesów,

  • Wsparcie właścicieli procesów przygotowywaniu i przeprowadzaniu zmian w procesach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność w działaniu, dobre planowanie i organizacja pracy,

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office),

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość przystąpienia do badań.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy

Przewiń do profilu firmy