Specjalista ds. procesów księgowych z językiem niemieckim

Arvato PolskaO firmie

Arvato Polska

Uniwersytecka 13

Katowice

Poszukujemy osób ze znajomością j. niemieckiego (poziom B2/ C1) zainteresowanych pracą przy projektach księgowych.
Specjalista
ds. procesów księgowych z językiem niemieckimNumer ref.: S851

Zadania

  • Weryfikacja poprawności danych/ dokumentów księgowych w j. niemieckim
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP
  • Realizowanie operacji księgowych na kontach klienta
  • Rozwiązywanie niezgodnosci księgowych
  • Przygotowywanie danych do raportów

Co zyskujesz?

  • Umowę o pracę oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia z j. niemieckiego w miejscu pracy

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (level B2/ C1)
  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowym
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dokładność, sumienność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Excel)
  • Wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości/ finansów

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy