Oferta pracy

Specjalista ds. Procesów Magazynowych

Thule Sp. z o.o.

  • Huta Szklana (pow. czarnkowsko-trzcianecki)

    Huta Szklana (pow. czarnkowsko-trzcianecki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

W związku z prężnym rozwojem Naszych zakładów produkcyjnych w Pile i Hucie poszukujemy osób znających procesy logistyki wewnętrznej i magazynowej, które zaangażują się w usprawniania naszych obecnych przepływów, ich re-organizację i automatyzację.

Obecnie Magazyn Surowca w Hucie obsługuje 13 tysięcy miejsc paletowych, pracuje w nim około 100 osób na 30 różnych wózkach. W Pile Magazyn Surowca i Wyrobów Gotowych zajmuje 9 tysięcy miejsc paletowych, pracuje w nim około 30 osób i mamy 12 wózków. Inwestujemy w kolejne powierzchnie magazynowe, nową infrastrukturę, wdrażamy zmiany w systemie informatycznym i nowoczesne narzędzia pracy, rewidujemy sposób dostarczania komponentów na linie produkcyjne. Będziemy wdrażać automatyczne metody transportu komponentów.

Jeżeli jesteś osobą lubiącą wyzwania i chcesz mieć satysfakcję z aktywnego uczestniczenie w procesie zmian, lubisz pracować w zespole, ciągle poszukujesz lepszych metod pracy może to być stanowisko dla Ciebie.

Do Twoich zadań należeć będzie proponowanie i wdrażanie zmian w procesie magazynowym i logistyki wewnętrznej w ścisłej współpracy z przełożonym i pracownikami Magazynów, które będą konieczne do osiągnięcia wyznaczonych celów operacyjnych. Będziesz osobą poszukującą nowych rozwiązań, testującą zmiany w systemie IT oraz współpracującą z dostawcami zewnętrznymi. Zajmiesz się także koordynacją projektów i zadbasz o to, aby były realizowane na czas oraz zgodnie z założeniami budżetowymi. Postępy w realizacji projektów oraz wszelkie problemy będziesz raportował/a bezpośrednim przełożonym. Oczekujemy także, że będziesz na bieżąco śledził najnowsze trendy technologiczne dotyczące magazynowania komponentów oraz ich przepływu wewnętrznego. Zajmiesz się także wdrożeniem nowych rozwiązań technologicznych takich jak AGV oraz nowoczesne technologie IT.

Nasze wymagania

Szukamy osoby posiadającej minimum roczne doświadczenie zawodowe, z wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z obszaru procesów magazynowych i/lub logistyki wewnętrznej a także umiejętnościami analizowania danych. Bardzo ważna jest dla nas Twoja samodzielność oraz zaangażowanie w realizację wykonywanych zadań oraz umiejętność pracy w zespole. Wymagana jest również znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z narzędziami Lean.

To oferujemy

Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów, wdrażanie nowych technologii, szkolenia oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość.

Wierzymy w siłę pracy zespołowej zarówno we własnym obszarze, jak i poza nim. Staramy się być organizacją otwartą i ciekawą, dzielącą się wiedzą i inspirującą się nawzajem. W Thule Group znajdziesz ludzi z pasją, którą wkładamy w tworzone przez nas produkty. Dzielimy te same wartości i lubimy czerpać satysfakcję z naszej pracy. Wszyscy jako pracownicy ponosimy wspólną odpowiedzialność za utrzymywanie dobrego ducha naszej firmy i tworzenie przyjaznej oraz pozytywnej atmosfery.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Thule Group to globalny producent sprzętu sportowego oraz akcesoriów do aktywności na świeżym powietrzu. Ułatwiamy bezpieczne i stylowe przewożenie ze sobą wszystkiego, co jest Ci potrzebne i drogie przy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Pod hasłem Active Life, Simplified. projektujemy, produkujemy i sprzedajemy produkty w czterech segmentach: Sport&Cargo Carriers (np. uchwyty i bagażniki dachowe, uchwyty do przewożenia rowerów, sprzętu do uprawiania sportów wodnych i zimowych oraz montażu namiotów dachowych), Active with Kids (np. przyczepy rowerowe, wózki dziecięce, foteliki dziecięce na rower), RV Products (np. markizy, bagażniki rowerowe i namioty do kamperów oraz przyczep kempingowych) oraz Packs, Bags & Luggage (np. plecaki miejskie i trekkingowe, walizki podróżne i torby na aparaty fotograficzne).Thule Group zatrudnia około 2 600 pracowników w 9 zakładach produkcyjnych i 35 biurach sprzedaży na całym świecie Nasze produkty sprzedawane są na 140 rynkach świata, a wartość sprzedaży w roku 2020 osiągnęła pułap 7,8 miliardów koron szwedzkich.

www.thulegroup.com

Przewiń do profilu firmy