Specjalista ds. Procesów Magazynowych i Logistyki - Konsultant ds. wdrożeń

DataConsult Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

DataConsult Sp. z o.o.

Józefa Marcika 14c

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Będziesz wdrażał uznany produkt informatyczny do obsługi magazynów wysokiego składowania i centrów logistycznych. Twoim zadaniem będzie takie skonfigurowanie i wdrożenie systemu u Klienta, aby odniósł on realne korzyści organizacyjne i finansowe.

Działamy na rynku 15 lat.

Zrealizowaliśmy ponad 300 udanych projektów.

Mamy przeszło 250 Klientów i ponad 4300 użytkowników naszych produktów.

Prowadzimy projekty badawcze z użyciem wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji oraz robotów wspomagających pracę ludzi.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych Klienta
  • Tworzenie dokumentacji projektowej, od analizy poprzez materiały szkoleniowe, instrukcje stanowiskowe
  • Tworzenie projektów prac dodatkowych
  • Szkolenia w zakresie funkcjonowania oprogramowania
  • Konfiguracja systemu na podstawie zebranych wymagań
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne Klientów na etapie wdrożenia i na początkowym etapie korzystania z systemu

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów ERP
  • Znajomość i rozumienie funkcjonowania procesów magazynowych
  • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość baz danych i języka SQL będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Crystal Reports będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, kultura na wysokim poziomie
  • Wykształcenie wyższe - preferowani absolwenci kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów na terenie kraju

Podział czasu pracy

70%

Praca w biurze

30%

Praca u Klienta

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Podpisanie umowy

Logistyka to nasza pasja. Z pasją tworzymy nowoczesne systemy WMS, który wdrożyliśmy w kilkuset małych, dużych i średnich przedsiębiorstwach. Innowacje w logistyce to nasza rzeczywistość. DataConsult to pasjonaci logistyki i IT. Nie brakuje nam poczucia humoru ani pysznej kawy w biurze. Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – ta praca jest dla Ciebie!

Specjalista ds. Procesów Magazynowych i Logistyki - Konsultant ds. wdrożeń, Józefa Marcika 14c, Kraków