Specjalista ds. Procesów Magazynowych i Logistyki - Tester Oprogramowania

DataConsult S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

DataConsult S.A.

Józefa Marcika 14c

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Będziesz pracować nad cenionym produktem produktem WMS dla branży logistycznej przeznaczonym do zarządzania magazynami wysokiego składu i centrami logistycznymi.

Działamy na rynku 15 lat. Zrealizowaliśmy ponad 300 udanych projektów. Mamy przeszło 250 Klientów i ponad 4300 użytkowników naszych produktów.

Zestaw aplikacji: desktopowa, webowa oraz mobilna.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów aplikacji, raportowanie błędów, opracowywanie scenariuszy testowych oraz rozwijanie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z zespołem developerskim oraz współudział w projektowaniu rozwiązań biznesowych

Nasze wymagania

  • Znajomość i rozumienie funkcjonowania procesów magazynowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, kultura na wysokim poziomie
  • Wykształcenie wyższe - preferowani absolwenci kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw
  • Znajomość systemów zarządzania magazynem (WMS)
  • Znajomość systemów ERP

  • Znajomości metod i technik testowania
  • Doświadczenie we wdrażaniu lub testach
  • Znajomość języka SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Tak pracujemy nad projektem

  • automatyzacja testów
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o silnej pozycji na rynku IT
  • Nowoczesne i komfortowe biuro
  • Realizację ciekawych projektów
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • System premiowania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Podpisanie umowy

Logistyka to nasza pasja. Z pasją tworzymy nowoczesne systemy WMS, który wdrożyliśmy w kilkuset małych, dużych i średnich przedsiębiorstwach. Innowacje w logistyce to nasza rzeczywistość. DataConsult to pasjonaci logistyki i IT. Nie brakuje nam poczucia humoru ani pysznej kawy w biurze. Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – ta praca jest dla Ciebie!

Specjalista ds. Procesów Magazynowych i Logistyki - Tester Oprogramowania, Józefa Marcika 14c, Kraków