Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Procesów Magazynowych

Grupa FIEGE PolskaO firmie

  • Mszczonów, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Grupa FIEGE Polska

Ługowa 85

Mszczonów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • będziesz inicjować oraz nadzorować wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów logistycznych
  • będziesz przeprowadzać analizy i pomiary efektywności wprowadzanych zmian procesowych,
  • weźmiesz udział w projektach logistycznych związanych z uruchomieniem oraz modernizacją współpracy z Klientami
  • będziesz codziennym wsparciem dla kierownictwa operacyjnego w kwestii poszukiwania usprawnień, szkoleń oraz projektowania nowych rozwiązań
  • poszerzysz swoją wiedzę z zakresu Lean Management poprzez praktyczne zastosowanie koncepcji LEAN w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Zdolności analityczne
  • Doświadczenie w logistyce w obszarze magazynowania
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min B1
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Lean Management

To oferujemy

  • Umowę o pracę w centrum dystrybucyjnym funkcjonującym na rynku od ponad 20 lat
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne i paczki dla dzieci)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy
  • Udział w ciekawych projektach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • inicjatywy dobroczynne

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 19 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W Mszczonowie oferujemy naszym klientom kompletną obsługę łańcucha dostaw z szeroką gamą usług logistycznych. Obejmują one logistykę kontraktową i organizacyjną oraz transport ciężarowy.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Specjalista ds. Procesów Magazynowych, Ługowa 85, Mszczonów