Oferta pracy

Specjalista ds. Procesów Magazynowych

Thule Sp. z o.o.O firmie

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do naszego prężnie rozwijającego się zakładu produkcyjnego w Pile, poszukujemy osoby kreatywnej, spostrzegawczej, z umysłem analitycznym, doświadczonej w obszarze magazynowym. Osoby nie bojącej się nowych wyzwań, chcącej rozwijać organizację a wraz z nią siebie.

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Procesów Magazynowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalizację procesów przepływu komponentów i wyrobów gotowych, przeprowadzanie analiz, identyfikację obszarów do doskonalenia i kompleksowy nadzór nad procesami usprawnień. Ważnym elementem pracy danej osoby będzie także wdrażanie narzędzi Lean w celu redukcji strat w procesach a także pomiar, normowanie czasów i wydajności pracy w procesie przepływu wyrobów gotowych. Swoją kreatywnością wykazać się będzie można podczas projektowania zmian w layout’cie Magazynów oraz proponowania zmian na podstawie śledzenia trendów technologicznych. Do Twoich zadań należeć będzie także koordynacja projektów oraz ich finalizacja zgodnie z założeniami czasowymi oraz budżetowymi.

Nasze wymagania

Jeśli posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze Magazynów, komunikatywną znajomość języka angielskiego, posiadasz wiedzę z zakresu Lean oraz technik i narzędzi do „odchudzania” procesów - czekamy właśnie na Ciebie! Dołączając do naszego zespołu musisz także być zorientowany w procesach magazynowych oraz w funkcjonowaniu systemu Kanban.

To oferujemy

Z naszej strony oferujemy pracę w młodym zespole w środowisku międzynarodowym, możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego, możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń korporacyjnych a także komfortowe warunki pracy oraz dobrą atmosferę!

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Thule Sp. z o.o.

Thule Group jest światowym liderem w branży produktów umożliwiających łatwe, bezpieczne i stylowe przewożenie ze sobą wszystkiego, co jest Ci potrzebne i drogie przy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Pod hasłem Active Life, Simplified. oferujemy produkty w segmentach Sport&Cargo Carriers (np. uchwyty i bagażniki dachowe, uchwyty do przewożenia rowerów, sprzętu do uprawiania sportów wodnych i zimowych oraz montażu namiotów dachowych), Pacs, Bags & Luggage (np. plecaki trekkingowe, walizki podróżne i torby na aparaty fotograficzne) , RV Products (np. markizy, bagażniki rowerowe i namioty do kamperów oraz przyczep kempingowych), Active with Kids (np. przyczepy rowerowe, wózki dziecięce, foteliki dziecięce na rower). Thule Group zatrudnia około 2 400 pracowników w 9 zakładach produkcyjnych i 35 biurach sprzedaży na całym świecie. Nasze produkty sprzedawane są na 140 rynkach świata, a wartość sprzedaży w roku 2019 osiągnęła pułap 7 miliardów koron szwedzkich. www.thulegroup.com

Przewiń do profilu firmy