Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Procesów Operacyjnych

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o optymalizację i wzrost efektywności procesów poprzez analizę stanu obecnego, wymagań biznesowych oraz stanu docelowego procesów operacyjnych
  • identyfikacja luk w procesach, tworzenie map procesów oraz KPI
  • uruchamianie projektów operacyjnych oraz nadzór nad ich prowadzeniem
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • wspieranie wdrażania procesów biznesowych oraz działań szkoleniowych i komunikacyjnych dotyczących wprowadzanych zmian
  • obserwacja otoczenia rynkowego oraz trendów w zakresie analogicznej aktywności i optymalizacji biznesu stomatologicznego,

Nasze wymagania

  • rozumienie procesów biznesowych i umiejętność ich analizy pod kątem efektywności, ryzyka oraz mechanizmów kontroli
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i procesowego myślenia, wyciągania wniosków, dbałość o szczegóły
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność budowania relacji, asertywność
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa w podejmowanych działaniach, zaangażowanie, kreatywność
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z projektowaniem i usprawnianiem procesów, znajomość metodologii ciągłego doskonalenia procesów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań
  • przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"

Aktualne oferty pracodawcy
REK/01214/2021

Specjalista ds. Procesów Operacyjnych, Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa