Specjalista ds. procesów produkcyjnych - Production Subject Matter Expert

Jabil PolandO firmie

  • Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem rozwoju pracowników produkcyjnych i nieprodukcyjnych
  • Identyfikowanie i wdrażanie nowych praktyk i procesów z zastosowaniem metodologii LEAN, 6-Sigma
  • Monitorowanie potrzeb strategii Agentów Zmiany w ramach rozwoju działu produkcji
  • Automatyzacja procesów i raportów
  • Wspieranie działu inżynieryjnego podczas wdrażania standardów w obszarze produkcji jak i w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań (Industry 4.0, Artificial intelligence)
  • Uczestniczenie w wymianie pomysłów i informacji w multidyscyplinarnych zespołach na poziomie lokalnym, regionalnym jak i globalnym
  • Redukcja kosztów poprzez usprawnienia procesów produkcyjnych
  • Monitorowanie danych produkcyjnych JEMSum i administracja systemu
  • Wsparcie podczas audytów i wizyt klientów
  • Zarządzanie rolami pracowników produkcji w systemie SAP
  • Zarządzanie i administracja aplikacją inwentaryzacyjną (WINAM)
  • Zarządzanie i administracja przepływem materiałów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office)

To oferujemy

  • Tworzenie elektroniki to nasza pasja, ale priorytetem jest zespół, który tworzymy
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie, działamy na rynku w Polsce już ponad 30 lat!
  • U nas masz więcej czasu dla siebie – nasi pracownicy mają 2 dodatkowe płatne dni urlopu
  • Stawiamy na Twój rozwój – inwestujemy w podnoszenie kompetencji naszych pracowników, poprzez dopłaty do studiów, szkoleń i kursów językowych
  • W zdrowym ciele, zdrowy duch! Oferujemy prywatną opiekę zdrowotną i pakiet Multisport
  • W Jabilu sam ustalasz swój Dress code
  • Oferujemy pomoc, kiedy jej potrzebujesz – nasi pracownicy mogą skorzystać z bezpłatnego i poufnego wsparcia psychologicznego, prawnego, czy z porady finansowej poprzez program EAP
  • Działamy nie tylko lokalnie – nasza firma jest obecna w 30 krajach na całym świecie, dzięki temu mamy możliwość brania udziału w międzynarodowych projektach
  • Elastyczny czas pracy nie jest nam obcy, sam wybierasz, o której zaczynasz pracę (między 7 a 9 rano)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowy urlop

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki. Zatrudniamy 180 tysięcy osób na całym świecie, w naszym regionie jesteśmy jednym z największych pracodawców. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej. Możemy poszczycić się użyciem najnowszych technologii. Dbamy o naszych pracowników, oferując im rozwój i stabilne zatrudnienie. Mamy silną pozycję finansową.

Specjalista ds. procesów produkcyjnych - Production Subject Matter Expert, Kwidzyn