Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Airbus Poland S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Specjalista ds. Procesów Specjalnych

Airbus Poland S.A.

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami obróbki cieplnej z uwzględnieniem pirometrii oraz aktualnością specyfikacji klientów

  • przygotowywanie procesów do akredytacji Nadcap

  • opracowywanie procesu certyfikacji i kwalifikacji procesów specjalnych w firmie oraz u dostawców,

  • opracowywanie procedur systemowych, instrukcji wykonawczych badań kontrolnych i technicznych stosowanych w procesach specjalnych, w tym związanych z wymogami klientów,

  • szkolenie pracowników wykonujących, kontrolujących oraz przeprowadzających okresowe kontrole procesów specjalnych,

  • udział w realizacji badań kontrolnych procesów specjalnych, materiałów i narzędzi w nich stosowanych,

  • realizacja audytów wewnętrznych oraz udział w audytach zewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie o profilu technicznym (mile widziane wyższe preferowany kierunek Inżynieria Materiałowa)

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związane z jakością procesów

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1 (praca z dokumentacją w j. angielskim)

  • wiedza w zakresie narzędzi jakościowych (np. PPS, 8D, 5Why) oraz pomiarowych

  • znajomość zagadnień obróbki cieplnej oraz pirometrii

  • doświadczenie w uzyskiwaniu akredytacji Nadcap

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemami zarzadzania jakością i audytach

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżka na zakup akcji

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • środki ochrony indywidualnej

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie studiów

  • ambulatorium na terenie firmy

  • kasa zapomogowa-pożyczkowa

  • dofinansowanie przed świetami i prezenty dla dzieci

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa na pełnym etacie. Projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy samoloty od 90 lat. Spod naszych rąk wychodzi m.in. samolot szkolno-treningowy dla pilotów polskich sił powietrznych PZL-130 Orlik TC II Advanced, elementy samolotu pasażerskiego Airbus 330 oraz wojskowego C295 i A400M. Szukamy współpracowników, z którymi będziemy mogli dzielić naszą pasję i dumę z pracy w tak wyjątkowej branży.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje