Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Procesów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Specjalista
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: PO/05/2018

    Zakres zadań:

    • koordynacja procesu zarządzania procesami w szczególności poprzez:
      • prowadzenie listy i utrzymywanie we współpracy z komórkami organizacyjnymi opisów i map procesów realizowanych w GPW,
      • przeprowadzanie analiz i oceny efektywności oraz wnioskowanie zmian mających na celu optymalizacje procesów,
      • nadzorowanie wdrażania przez poszczególne komórki organizacyjne optymalizacji realizowanych procesów,
      • weryfikację właściwego przypisania zadań do komórek organizacyjnych GPW w Regulaminie Organizacyjnym,
    • udział w realizacji zadań związanych z zarządzaniem projektami i koordynacją usług świadczonych przez GPW Spółkom GK GPW,
    • podnoszenie poziomu wiedzy z zakresu zarządzania procesami wśród Pracowników (prezentacje, szkolenia).

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego – preferowany kierunek: finanse, ekonomia, zarządzanie,
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w ww. obszarach,
    • znajomości produktów i procesów w obszarze rynku kapitałowego,
    • dobrej znajomości profilu działalności Grupy Kapitałowej GPW,
    • znajomości standardów i metodyk zarządzania procesami, projektami i usługami,
    • umiejętności analitycznego myślenia i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • wysokich zdolności interpersonalnych.

    Oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
    • ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne szkolenia oraz bogaty pakiet dodatkowych benefitów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz List Motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj Teraz z podanym w tytule maila nr ref.: PO/05/2018.

    Administratorem danych osobowych jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa, tel. 22 628 32 32, gpw@gpw.pl.

    Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iodgkgpw@gpw.pl

    Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

    Przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych) lub udziału
    w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych).

    Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

    Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

    Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Jeśli wyrażają Państwo zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w przyszłości prosimy o dołączenie do aplikacji treści zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.