Specjalista ds. Procesów

E.ON Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Do strategicznego projektu CSIRE (Centralny System Informacji Rynku Energii) zmieniającego logikę rynku energetycznego w Polsce poszukujemy

Specjalisty ds. Procesów.

📃 Zadania:

◾ przygotowywanie i aktualizacja map procesowych w oparciu o notacje BPMN, specyfikacje oraz instrukcje obsługi klienta

◾ kreowanie pomysłów i tworzenie rozwiązań, które wpływają na poprawę doświadczeń klientów i automatyzację procesów

◾ udział w projektach IT, digital oraz zmian legislacyjnych mających wpływ na procesy obsługi klienta i sprzedaży

◾ współpraca z analitykami biznesowymi i przekładanie potrzeb biznesu na przepływy procesowe

Nasze wymagania

◾ pasjonujesz się obsługą klienta i się na tym znasz

◾ masz wiedzę z zakresu Customer Experience, Net Promoter Score

◾ potrafisz tworzyć procesy, analizować je, optymalizować i automatyzować

◾ dobrze znasz środowisko MS Office i notacje BPMN

◾ masz doświadczenie z projektowaniem rozwiązań dla Salesforce

◾ dobrze czujesz się we współpracy z różnymi obszarami w organizacji

◾ masz doświadczenie w pracy w projektach

◾ znasz dobrze język angielski (w mowie i piśmie)

Mile widziane

◾ znajomość systemów Sales Force oraz metody Design Thinking

◾ znajomość Enterprise Architect lub inne narzędzia do modelowania procesów

To oferujemy

  • dwie premie w roku

  • dwa dodatkowe dni wolne w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • kafeterię benefitów

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • karta multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

Etapy rekrutacji
1

krótka rozmowa telefoniczna

2

spotkanie online

3

decyzja

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.

Przewiń do profilu firmy