Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Procesów Workflow

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Procesów Workflow Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • implementacja procesów biznesowych i ich zmian na platformie workflow (Platforma Ferryt Flow)
      • automatyzacja i optymalizacja procesów
      • zadania związane z mapowaniem procesów biznesowych
      • bieżący monitoring wdrożonych procesów i wsparcie użytkowników
    Wymagania:
      • min. roczne doświadczanie na analogicznym stanowisku
      • wykształcenie wyższe, preferowane: informatyka, matematyka, fizyka, ekonometria, finanse
      • co najmniej podstawowa znajomość SQL
      • znajomość narzędzi i notacji wspierających modelowanie procesów (UML,BPMN)
      • podstawowa znajomość dowolnego języka programowania
      • praktyczna Umiejętność konfiguracji procesów w systemie Ferryt będzie dodatkowym atutem
      • wysokie zdolności analityczne,
      • umiejętność organizacji pracy własnej
      • terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
    Oferujemy:
      • pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi
      • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji
      • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków (laptop, telefon służbowy)
      • przyjazną atmosferę pracy, możliwość wychodzenia poza schematy
      • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie), dzień w pracy możesz rozpocząć od kubka pysznej kawy- wszystkie nasze kuchnie są wyposażone w nowoczesne ekspresy do kawy, dodatkowo codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa.