Oferta pracy

Specjalista ds. Procesu

PwC Service Delivery Center

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klienta,

  • Weryfikacja faktur oraz wprowadzanie danych do systemu,

  • Rozwiązywanie niezgodności w fakturach,

  • Przygotowanie i raportowanie zestawień księgowych,

  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Pozytywne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,

  • Znajomość programu MS Excel będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program [email protected], w tym stałe aktywności wellbeingowe i cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, kompleksowa opieka medyczna, wsparcie psychologiczne, konsultacje specjalistyczne, dodatkowe ubezpieczenia, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,

  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,

  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków,

  • Hybrydowy model pracy,

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (minimum 30 godzin tygodniowo.

  • Nowoczesne biuro w Opolu.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zespół usług wewnętrznych (IFS - Internal Firm Services) w PwC Service Delivery Center w Opolu świadczy kompleksowe usługi dla 3 krajów europejskich (Niemiec, Wielkiej Brytanii i Holandii). Zakres świadczonych usług to głównie zadania związane z obszarem procesów księgowych oraz wsparcie administracyjne klienta.

Przewiń do profilu firmy