Specjalista ds. Procesu Egzekucji w Zespole ds. Współpracy z Komornikami

RAVEN

  • Wołowska 8, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

RAVEN

Wołowska 8

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa spraw na etapie egzekucyjnym

  • Rekomendacja odpowiedniego trybu procesowania w sprawach

  • Weryfikacja postępowań i podejmowanie czynności uzasadnionych etapem postępowania

  • Kontakt z kancelariami komorniczymi, zarówno telefoniczny jak i mailowy

  • Sporządzanie raportów, analiz i zestawień dla partnerów biznesowych oraz na potrzeby wewnętrznych struktur

  • Przygotowanie pism i formularzy procesowych

  • Odpowiadanie na zapytania partnerów biznesowych oraz klientów

  • Obsługa systemów i aplikacji wewnętrznych oraz zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość MS Office, w szczególność MS Excel (funkcje, makra, itd.)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania na podstawie danych

  • Znajomość przepisów prawa z zakresu postępowania sądowo-egzekucyjnegoOtwartość, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • Otwartość na zmiany i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Skrupulatność, terminowość oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność programowania w SQL

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: bezpłatna, prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach

  • Zdobycie doświadczenia w kancelarii prawnej należącej do międzynarodowej grupy

  • Zdobycie unikalnych kompetencji łączących aspekty prawne i biznesowe

  • Możliwość rozwoju umiejętności prawniczych podczas współpracy z radcami prawnymi, aplikantami, specjalistami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników