Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Procesu Prawnego

RAVEN

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektów pozwów, wniosków, apelacji, skarg, skarg pauliańskich oraz innych pism procesowych

  • Reprezentowanie wierzyciela przed sądami, komornikami oraz innymi instytucjami, w tym uczestnictwo w rozprawach

  • Reprezentowanie wierzyciela w postępowaniu upadłościowym i egzekucyjnym, w tym przygotowywanie pism, zgłaszanie wierzytelności, współpraca z syndykami i komornikami

  • Prowadzenie negocjacji z pełnomocnikami strony przeciwnej w indywidualnych sprawach

  • Współpraca z klientem zewnętrzym i wewnętrznym

  • Kontrola procesu, szablonów pism i procedur pod względem prawnym

  • Uczestnictwo w procesue due dillgence

Nasze wymagania

  • Ukończone studia w zakresie prawa

  • Umiejętność prawidłowej organizacji czasu pracy

  • Dokładność, otwarta postawa, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze spraw zabezpieczonych hipotecznie

  • Mile widziane doświadczenie w obrocie nieruchomościami i postępowaniu egzekucyjnym z nieruchomości

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Zdobycie doświadczenia w kancelarii prawnej należącej do międzynarodowej grupy

  • Zdobycie unikalnych kompetencji łączących aspekty prawne i biznesowe

  • Dużą autonomię i samodzielność w działaniu

  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do karty Multisport, bezpłatna prywatna opieka medyczna Luxmed, kafeteria MyBenefit, atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

RAVEN

RAVEN - KANCELARIA PRAWNA to zespół 200 specjalistów, obecnie prowadzących w imieniu swoich klientów ponad 400 000 postępowań. Kancelaria współpracuje z międzynarodowymi instytucjami finansowymi oraz funduszami sekurytyzacyjnymi. Zajmuje się doradztwem w procesach due diligence i transakcjach sprzedaży oraz obsługą portfeli wierzytelności. Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. procesu prawnego w obszarze zajmującym się dochodzeniem należności hipotecznych i należności przysługujących wobec przedsiębiorców.

Przewiń do profilu firmy