Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Procesu Produkcji

AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o.

  • Linowiec (pow. starogardzki)

    Linowiec (pow. starogardzki), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Co będziesz robić:

- inicjować i brać udział w projektach związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych;

- nadzorować system raportowania procesów produkcyjnych;

- współpracować z Działem Technicznym w zakresie wdrażania nowych produktów;

- monitorować obciążenia urządzeń i narzędzi produkcyjnych;

Nasze wymagania

Czego oczekujemy:

- doświadczenia na stanowisku związanym z optymalizacją procesu produkcji w firmie produkcyjnej;

- doświadczenie w prowadzeniu projektów, w tym związanych z Lean Manufacturing - mile widziane;

- umiejętność podchodzenia do rozwiązywania problemów od ogółu do szczegółu;

Dobrze by było gdybyś:

- posługiwał/a się na poziomie zaawansowanym programem Excel;

- znał/a język angielski na poziomie średnio zaawansowanym;

To oferujemy

- pracę w nowym zakładzie produkcyjnym szwedzkiej firmy, która jest jednym z czołowych dostawców wiązek kablowych

- umowę o pracę

- szkolenia

- prywatną opiekę medyczną

- kartę sportową

- owocowe wtorki

- elastyczne godziny pracy

Oprócz tego u nas możesz:

- wpływać na rozwój firmy poprzez zgłaszanie swoich pomysłów

- otrzymać dodatkowe dni urlopu w roku, jeśli studiujesz

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wiązek kablowych. Nasi klienci są dla nas bardzo ważni.

Jesteśmy obecni na 4 kontynentach, w 16 krajach. W Polsce posiadamy dwa zakłady produkcyjne – w Linowcu oraz w Łodzi.

Przewiń do profilu firmy