Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Procesu Serwisowego

  • Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Sochaczew, Żyrardów, Jaktorów (pow. grodziski), mazowieckie
  • Jaktorów 1a, 96-313 Jaktorów, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 19.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jaktorów, ul. Potockiego 1 A

    (sprawdź dojazd)

    ZADANIA:

    • Wsparcie systemowe - funkcja Key-User’a systemu ERP (wdrażanie, tłumaczenia, szkolenia, wsparcie etc.)
    • Zarządzanie umowami z Klientami
    • Zarządzanie zleceniami serwisowym (usługa, części) – wszystkie fazy: ofertowanie, zamówienie, informacja o terminie, dostawa, zamknięcie zlecenia, fakturowanie etc.
    • Przepływ informacji serwisowej (technicznej, logistycznej, handlowej) pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu serwisowego
    • Efektywność procesu serwisowego (rejestr czasu pracy, urlopów etc.)
    • Zarządzanie ceną (cenniki, kalkulatory etc.)
    • Codzienna współpraca z Technikami i innymi zespołami w Firmie
    • W perspektywie rola trenera wewnętrznego

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku – 2 lata
    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego – korespondencja, wyjazdy i szkolenia zagraniczne
    • Biegła znajomość MS Office
    • Dokładność, skrupulatność
    • Wysoka umiejętność planowania i organizacja
    • Poszukiwanie rozwiązań
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Komunikatywność
    • Samodzielność

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę
    • Profesjonalne wdrożenie
    • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
    • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Bezpłatne miejsce parkingowe
    • Dofinansowanie do posiłków i urlopu

    Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.

    Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.