Oferta pracy

Specjalista ds. Procesu

PwC Service Delivery Center

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja sprawozdań finansowych sporządzanych zgodnie z IFRS i/lub przepisami rachunkowości obowiązującymi w poszczególnych krajach,

  • Analiza danych finansowych z wykorzystaniem MS Excel,

  • Przygotowanie analiz biznesowych oraz raportów,

  • Wyszukiwanie informacji oraz pracę z bazami danych.

Nasze wymagania

  • Wiedza lub doświadczenie w obszarze finansów/księgowości/ekonomii lub pokrewnych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Znajomość programu MS Word w stopniu dobrym,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Entuzjastyczne podejście do pracy zespołowej,

  • Znajomość programu MS Excel będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program [email protected], w tym stałe aktywności wellbeingowe i cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, kompleksowa opieka medyczna, wsparcie psychologiczne, konsultacje specjalistyczne, dodatkowe ubezpieczenia, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,

  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,

  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków,

  • Hybrydowy model pracy,

  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zespół wsparcia audytu finansowego (Assurance) w PwC Service Delivery Center w Katowicach świadczy kompleksowe usługi dla ponad 30 krajów. Zakres świadczonych usług obejmuje zadania z zakresu audytu finansowego, które skupiają się głównie na weryfikacji poprawności sprawozdań finansowych zgodnie z lokalnymi lub międzynarodowymi standardami rachunkowości, przeprowadzaniu testów detalicznych koniecznych do wydania opinii z badania sprawozdania finansowego przez biegłych rewidentów oraz wsparciu fazy planowania i analizie danych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Przewiń do profilu firmy