Oferta pracy

Specjalista ds. Procesu w zespole podatkowym

PwC Service Delivery Center

  • Chorzowska 152, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Chorzowska 152

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT/VAT lub sporządzanie dokumentacji cen transferowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji procesowej,

  • Przeprowadzanie analiz finansowych i rynkowych oraz opracowywanie raportów,

  • Aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz przejmowaniu nowych procesów,

  • Ścisła współpraca z Koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług,

  • Obsługa baz danych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Pozytywne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,

  • Wiedza lub doświadczenie w obszarze finansów lub podatków będą dodatkowym atutem,

  • Znajomość programu MS Excel będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program [email protected], w tym stałe aktywności wellbeingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport,

  • Kompleksowa opieka medyczna (w tym swoboda leczenia i rozszerzona opieka stomatologiczna),

  • Dodatkowe ubezpieczenia,

  • Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,

  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków,

  • Hybrydowy model pracy (możliwość pracy w pełni stacjonarnej),

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (minimum 30 godzin tygodniowo),

  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zespoły ds. podatku dochodowego od osób prawnych (Corporate Tax) w PwC Service Delivery Center świadczą kompleksowe usługi podatkowe w 7 krajach. Zakres świadczonych zleceń obejmuje rozliczenia podatkowe CIT i VAT, a także szereg zadań około podatkowych obejmujących wsparcie klientów w zakresie kompletowania i analizy dokumentów finansowych.

Przewiń do profilu firmy