Oferta pracy

Specjalista ds. Procesu z językiem francuskim - część etatu

PwC Service Delivery CenterO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • W zespołach wsparcia audytu możesz być odpowiedzialny za weryfikację sprawozdań finansowych, analizę danych finansowych z wykorzystaniem MS Excel, przygotowywanie analiz biznesowych oraz raportów, wyszukiwanie informacji oraz pracę z bazami danych.

  • W zespołach podatkowych możesz być odpowiedzialny za przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT, przygotowywanie dokumentacji procesowej, współpracę z Koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka francuskiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Znajomość programu MS Excel będzie dodatkowym atutem,

  • Chęć rozwoju w obszarze finansów lub podatków,

  • Pozytywne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,

  • Dobra organizacja czasu pracy i samodzielność,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dokładność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie,

  • Dyspozycyjność minimum 30h w tygodniu.

To oferujemy

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program) ,

  • Program Care & Wellness, w tym m.in kompleksowa opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia, cyklicznie organizowane aktywności Wellness, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,

  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,

  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

PwC Service Delivery Center

PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Firma wspiera ponad 70 globalnych procesów w ramach sieci PwC w obszarze wsparcia audytu finansowego (Assurance), podatków od osób prawnych (Corporate Tax), podatków od osób fizycznych (Personal Tax) czy procesów księgowych i HR (Internal Firm Services).

Przewiń do profilu firmy